775 116 314
Logo
 

Projekt

Hledáte vhodného projektanta, který Vám pomůže s realizací Vašeho ideálního domu? I tady najdete specializovaného člověka, který Vám zodpoví všechny Vaše otázky a navrhne řešení. A proto preferujeme osobní přístup ke každému klientovi zvlášť.

Nabízíme vypracování jednotlivých stupňů projektové dokumentace dle vyhl. 499/2006 v aktuálním znění. V případě zájmu můžeme vypracovat v rámci architektonické studie vizualizaci objektu. Dále nabízíme veškeré administrativní úkony pro získání stavebního povolení.

vybrané projekty

 Stavební dozor a autorizace staveb

Stavíte svépomocí a chcete mít jistotu, že vše bude správně? Nebo máte najatou stavební firmu a chcete vědět, že staví podle projektu? Chcete dodržet veškeré normy a právní předpisy?

Nabízíme Vám služby zkušeného stavebního dozoru, který zajistí hladký průběh stavby. Dohlédne na dodržování projektové dokumentace, bezpečné provádění prací a dodržování všech norem a právních předpisů.

Stavební dozor je v zákoně č. 183/2006 Sb. uváděn jako kontrola provádění stavebních prací. Samozřejmostí je oprávnění podle zákona č. 360/1992 Sb. a potvrzení autorizačním razítkem do stavebního deníku.