775 116 314
Logo
 

O nás

Vědomí a perspektivní potřeba zachovat komplexnost ve stavebních činnostech byla OSVČ Ladislav Adamec (www.komplexni-stavba.cz) transformována do podoby společnosti s ručením omezeným, kterou v současné době tvoří dva společníci a patnáct zaměstnanců. Všechny rozhodující profese jsou zajišťovány specializovanými osobami a inženýry. Ve specializovaných činnostech spolupracujeme s osvědčenými firmami a fyzickými osobami, které získaly naši důvěru pro svůj profesionální přístup.

Jsme firma z Havlíčkova Brodu i většina našich zákazníků je právě z tohoto regionu. To pro nás znamená spoustu výhod, jako jsou například reference a doporučení zákazníků, které mohou pomoci i Vám při výběru správného dodavatele stavebních prací.

Z našich zkušeností známe a doporučíme nejvhodnější a nejkvalitnější dodavatele, se kterými spolupracujeme.

Zajišťujeme kompletní realizaci nejen rodinných staveb na klíč: od projektové dokumentace a stavebního povolení, přes dodávku stavby až po kolaudaci. Vše k Vaší spokojenosti. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem jsme schopni realizovat maximálně kvalitní stavbu a přitom minimalizovat Vaše náklady.

Certifikáty